Usługi

Outsourcing programistów
Nasi doświadczeni programiści mogą stanowić doskonałe uzupełnienie zespołu klienta w prowadzonym przez niego projekcie. Atrakcyjne stawki i wysokie umiejętności naszych programistów wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów na naszym i zagranicznych rynkach.
Wytwarzanie oprogramowania
Idea > Projekt > Prototyp > Programowanie > Promocja.
Zapewniamy profesjonalną realizację każdego z powyższych etapów. Agile Development Methodology wspomaga nas w prawidłowej i szybkiej realizacji projektów.
Systemy GPS
Dla firm posiadających floty samochodowe, maszyny budowlane, wypożyczalnie samochodów, wypożyczalnie łodzi lub sprzętu wodnego oferujemy dostęp lub dedykowany hosting naszej platformy monitoringu GPS DM TrackMan z zaawansowanymi raportami i rozliczaniem wykorzystania pojazdów.
Systemy BLE
Oferujemy wykonanie kompletnych systemów mikronawigacji w pomieszczeniach oraz systemów promocji produktów z wykorzystaniem urządzeń BLE (bluetooth low energy). Wykonujemy też aplikacje do lokalizacji personalnych mikronadajników bluetooth (ibeacon) służących do zabezpieczenia rzeczy osobistych takich jak portfel ...

Programowanie jest sztuką samą w sobie

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT przede wszystkim słuchając potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. W pełni zdajemy sobie sprawę, że każde oprogramowanie jest inne, dlatego należy wykorzystać w nich inne metody oraz rozwiązania estetyczne. Wykorzystujemy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie branżowe, aby tym potrzebom sprostać. Pracujemy zarówno jako samodzielny zespół, opracowując każdy projekt od początku do końca, jak i dołączamy do istniejącego zespołu naszego Klienta. Tak powstają wysokiej jakości produkty naszych usług, które będą służyć naszemu Klientowi przez bardzo długi czas, znacznie ułatwiając mu codzienne obowiązki pracownicze.

Strategia jest sztuką tworzenia wartości

Staramy się dobrze określać ramy funkcjonowania naszego biznesu, modele koncepcyjne i idee rządzące tak, aby konsekwentnie rozwijać nasze produkty i usługi. Ciągle dążymy również do poszerzania naszych kwalifikacji oraz pozostajemy na bieżąco w tematyce branżowej, aby zawsze posiadać aktualne informacje dotyczące rozwiązań IT, w tym obowiązujących trendów oraz zmianach w aplikacjach mobilnych. Do celu dojdziemy tylko wtedy kiedy go dobrze określimy. Dlatego tak zależy nam na transparentności prowadzonych działań, aby każdy Klient dokładnie wiedział co zostało wykonane, w jakim czasie oraz jakie korzyści przyniosły mu zrealizowane przez nas prace.