DataMatica
tel.: +48 22 120 20 22
ul. Kieślowskiego 3D lok. 1
02-962 Warszawa

Aplikacje – portfolio

Aby przedstawić naszym klientom możliwości naszych ekspertów w zakresie tworzenia mobilnych aplikacji, zamieściliśmy poniżej firmowe portfolio. Zawiera ono przykładowe realizacje, wykorzystujące zaawansowane technologiczne rozwiązania.Wszystkie stworzone przez nas aplikacje opierają się na kilku językach programowania – C, C# oraz Java. Dzięki takiej różnorodności mogą obejmować one różne systemy operacyjne, chociażby Android czy iOS.

W wielu przypadkach nasze realizacje opieramy o system GPS, dostępny w niemal każdym smartfonie występującym na rynku. Wykorzystujemy go na przykład do monitoringu pojazdów, osób, a nawet zwierząt. Sprawdź przygotowane przez nas aplikacje i przekonaj się, że jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie program, dostosowany do Twoich wymagań i poszczególnych platform.

1

UFG Na Wypadek

Mówią o niej - "Aplikacja, którą powinien mieć każdy kierowca". Teraz z funkcjonalnością odnajdywania breloka do kluczyków. Aplikacja wykonana dla Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Dostępna na iOS i Android

1

e-Odczyt

Aplikacja wspomagającza odczyty liczników energii wykonana na zlecenie firmy CC2B. Dostępna na Android

1

UFG Kup Auto

Aplikacja wspomagająca wybór, sprawdzenie i kupno pojazdu. Dostępna na iOS i Android

Petio_app_web

Petio

Darmowa aplikacja do monitoringu GPS zwierząt. Dostępna na iOS i Android. Więcej na petio.eu

1

Angel GTS

Darmowa aplikacja do monitoringu GPS pojazdów, osób i zwierząt. Dostępna na iOS i Android

TrackMan

System monitoringu GPS pojazdów. Interfejs web i Aplikacja mobilna. Dedykowany hosting. Więcej na dm.trackman.pl

1

Smart Tag

Aplikacja służąca zabezpieczeniu rzeczy przed zgubieniem. Współpracuje z urządzeniami iBeacon (BLE) dostępnymi w naszym sklepie sklep.datamatica.pl.

TravMan

Darmowa aplikacja do monitoringu GPS osób. Dostępna na iOS i Android. Więcej na travman.eu